תשלום פיצויים

תשלום פיצויים

טיפים מקצועיים לחתימת ההורים על כתב ויתור לתשלום הפיצוי וסילוק התביעה

  1. חברות הביטוח מתנות את תשלום הפיצויים כנגד חתימה על כתב קבלה ושחרור.
    יש לשים לב לכך :
    שבחתימת ההורים על המסמך הם מוותרים בשם ילדם גם על טענת פיצוי לנזקים עתידיים ומחמירים או על נזקים שבהווה הם אינם מודעים להם. קיימת אם כך בחתימה סכנה רצינית מה שעלול לגרום לנפגע אי קבלת פיצוי הולם. לכן, מומלץ ובמידת הצורך להתייעץ עם מומחה רפואי בתחום הנזק ועורך דין מומחה בתחום נזקי הגוף, ולהסכים להסדר כתב הסילוק רק לאחר שנתקבלה חוות דעתם בנושא הנכות הרפואית והתפקודית שהתגבשה.
  2. עם זאת גם במקרים בהם ניתן להוכיח חוסר תום לב משווע מצד חברת הביטוח ונציגיה שהחתימו את הורי הקטין על פיצוי שהוא לעין שעור קטן משמעותית מהנזק והשלכותיו שנגרמו לקטין ניתן לנסות ולפנות לביהמ”ש בבקשה לבטל את כתב ויתור שנחתם . יחד עם זאת זה מדובר על משהו שהוא כלל לא מובן מאליו ומהלך כזה הוא בכפוף לשיקול דעתו של בית המשפט.

    comic bubbles with tips or instructions: do this, not that

  3. חשוב מאוד לשים לב כי בעת החתימה על גב המחאה של חברת הביטוח טרם הפקדתה בבנק, לא מופיע באותיות קטנות הטקסט שבעצם חתימה והפקת ההמחאה מוותר התובע על כל זכויותיו הנוספות . חשוב שהחתימה בגב ההמחאה תהא אך ורק על מנת להפקידה ולא יותר.

למידע נוסף מושגים במשפט ורפואה נזקי גוף

איך הבעיה משפיעה עליך ?

Gold scales of justice and books on grey background

מחפש זכויות כלכליות לילדך בעל הצרכים המיוחדים ?

להורדת מדריך הזכויות הכלכליות במתנה כל הסודות שלא ידעת

לחץ כאן

 

אם הנושא מעניין אתכם ואתם סבורים שהוא יכול לעזור לחבר שלכם, שתפו אותו !

המידע באתר זה הוא כללי וראשוני בלבד ואינו מיועד בשום מקרה לשמש כיעוץ משפטי וכיוצ”ב ו/או כתחליף ליעוץ משפטי וכיוצ”ב לכל מקרה ונסיבותיו. הדברים נכונים למועד כתיבתם ונכונותם עלולה להשתנות מעת.