תביעות תאונות דרכים ילדים

הפיצוי שמשיג עורך דין תביעות תאונות דרכים ילדים בעבור נזקי גוף שנגרמו לילד במהלך תאונת דרכים הוא הכרחי מבחינת הילד הפצוע. כל ילד שנפגע בתאונה זכאי לקבל פיצויים על הכאב והסבל שנגרם לו דרך עו”ד תביעות תאונות דרכים ילדים, יחד עם תמיכה ועזרה של עורך דין תאונת דרכים ילדים בתקופת ההחלמה והטיפולים. הדרך הנכונה באמת להשיג את הפיצוי המלא לו הילד זכאי, היא להיעזר בשירותי עורך דין תביעות תאונות דרכים ילדים המתמחה בילדים, כאשר עורך דין תאונות דרכים הינו מומחה לנושא הגדול והמורכב של תאונות דרכים שגורמים לנזקי גוף בילדים.

תביעות תאונות דרכים ילדיםלעורכי דין תאונות דרכים שמתמחים בנזקי גוף של ילדים יש את היכולות להתמודד עם נושא זה.

חוק הפיצויים דרך עורך דין תאונת דרכים לטובת נפגעי תאונות דרכים

בשנת -1975 נחקק אחד החוקים החשובים בישראל אשר נעזרים בו עורכי דין תאונות דרכים ילדים, שמסדיר את נושא הפיצוי של הילד במקרה של נזקי גוף שנגרמו לו במהלך תאונת דרכים, אם מדובר בתאונה בין שני כלי רכב, תאונות אופנועים, פגיעה בהיותו הולך רגל וכדומה. הסדרת העניין על ידי עורך דין תאונת דרכים ילדים בדמות חוק קבוע ומפורט, השליטה סדר בנושא והבדילה אותו מדיני נזיקין הרגילים. אך עדיין, לא כל הורי ילד שנפגע שולט בעניין על כל פרטיו.

לשם כך יש להיעזר בעו”ד תאונות דרכים ילדים.

השגת פיצוי באמצעות עורך דין תאונת דרכים ילדים לנפגעי תאונות דרכים ילדים אינה דבר של מה בכך!

מיד לאחר תאונת הדרכים של הילד , יש כמה פעולות שהורי הילד שנפגע צריכים לבצע בעצת עו”ד תאונות דרכים ילדים כדי להקל על תהליך קבלת הפיצויים בעזרת עורכי דין תאונות דרכים ילדים. הגשת תביעת תאונות דרכים דרך עורך דין תאונת דרכים ילדים היא תהליך לא פשוט – וגם לא קצר

במיוחד לאור העובדה שמדובר בילד !

כשמדובר במקרים מיוחדים, כמו תאונת שרשרת או פגע וברח, הקושי עולה עוד יותר. אז איך אפשר לעזור לילד הפצוע, שגם כך נמצא בתקופה לא פשוטה, ולהקל עליו את התהליך, לשם כך יש עו”ד תאונות דרכים ילדים.

חשוב מאוד לבחור עו”ד מומחה לתאונות דרכים ילדים, בעל ניסיון וידע רב בתחום זה. לא כל עו”ד מבין בתאונות דרכים ובעל בקיאות מספקת בתחום. בדיוק כמו שבזמן מכירת דירה פונים אל עו”ד מקרקעין המומחה בתחום הספציפי של נדל”ן ומכירת דירות, כך גם בעקבות תאונת דרכים מומלץ לפנות אך ורק אל עו”ד שהינו מומחה לתחום הספציפי של טיפול משפטי בתיקי ייצוג של נפגעי תאונות דרכים ילדים.

למידע נוסף מושגים במשפט ורפואה נזקי גוף

טיפים מקצועיים להתנהלות בקרות תאונת דרכים לילד : 

1. מי יכול לפעול בשמו של הילד ברוב המקרים הם הוריו שהם האפוטרופסים הטבעיים שלו. אבל קורה שלפעמים ביהמ”ש קובע אחרת .  יש לערב את שני ההורים, לא רק אחד מהם. גם החתימה על מסמכים שונים צריכה להיות של שני ההורים.

2. הילד שנפגע בתאונת הדרכים רצוי שישוחח כמו הוריו עם עורך דין המתמחה בתאונות דרכים של ילדים.

 3. לעתים רק הילד יודע מה היו נסיבות התאונה ויכול לתאר את הסבל והמגבלות שלו כתוצאה מהתאונה, מה גם שהורים עצמם אף שרוצים את טובתו של ילדם לא תמיד יודעים לכוון ולשאול את השאלות המדויקות.

4. בניהול של תאונת דרכים של ילדים יש צורך לתדרך את הילד והתובעים בהורדת פרופיל הפעילות שלהם ברשתות חברתיות כגון הפייסבוק.טיפים 1

5. מומלץ שההורים יאספו את שמות הנהגים המעורבים בתאונה, העתקי רישיונות רכבם, פוליסות ביטוח ובה וצילומי תעודות זהות. חשוב עד כמה שניתן לרשום את כל הפרטים אודות נסיבות התאונה. חשוב לרשום בנוסף גם את פרטיהם של עדים לתאונה.

6. מומלץ לפנות למשטרה בהקדם האפשרי על מנת לקבל אישור המשטרה אשר יפרט את הזמן והמקום של התאונה, פרטים של כלי הרכב המעורבים ומבטחי החובה, פרטיים נהגים מעורבים בתאונה ופרטי הנפגעים. יש לוודא ששם הילד רשום ברשימת הנפגעים. חשוב לדעת כי אישור המשטרה מאפשר את קבלת טיפול הרפואי מביה”ח 

7. במידה וקוראים לאמבולנס – הילד זכאי לקבל טיפול רפואי ראשוני על ידי צוות הרפואי של מגן דוד אדום וזכאי גם לפינוי לבית החולים. הטיפול הראשוני והפינוי באמבולנס במימון ישירות על ידי המבטח של הרכב.

8. הילד זכאי להיבדק בחדר המיון, ללא תשלום. טיפולי חשבון בבימויו של בית החולים ישירות למבטח החובה, לאחר שהציג תעודת משטרה על התאונה לבית החולים. במהלך טיפול רפואי בחדר מיון או מחלקות אשפוז, הילד באמצעות הוריו צריכים לתאר לרופאים המטפלים את הכאב והמגבלות שמהם הוא סובל, גם אם הם לא ברורים וחולפים או חסרי חשיבות.

9. המשך טיפול רפואי בילד מעבר לסל בריאות – טיפול רפואי המשיך כלול בסל הבריאות.  חברת הביטוח חייבת לשלם עבור טיפולים ובדיקות ותרופות מומלץ מאוד להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום זה מה כלול ומה לא. רצוי שהילד יקבל  הפניות מתאימות למומחים ומומחים. לדוגמא, אם הילד סובל מחבלה בראש, או שיש לו כאבי ראש או סחרחורת יש להפנותו למומחה הרפואי המתאים.  

10. טיפולים פסיכולוגיים – התאונה היא אירוע טראומטי. במקרים רבים, זה גורם לבעיות פסיכולוגיות או בעיות נפשיות פרוץ רדום. לכן, במקרים מתאימים, אפשר להתייעץ עם רופא משפחה על הפניה לטיפול פסיכיאטרי, או פסיכולוגי.

11. יש לתעד את הוצאות ולאסוף קבלות הקשורות לרכישת תרופות, תרופות, לבקש עצה רפואית, מוניות, חניה, תחבורה ציבורית לקבלת טיפול רפואי, פיזיותרפיה, רנטגן, וכיוצ”ב.

 

זה קשור לילדך ?

איך הבעיה משפיעה עליך ועל המשפחה שלך ?

 

עו”ד אודליה סולברג המתמחה בהגשת תביעות תאונות דרכים ילדים שנפגעו כתוצאה מתאונות דרכים, צברה במהלך השנים ניסיון רב וידע מקצועי רב בכל מה שקשור לתביעות אלו. .

לעו”ד סולברג ידע רב בכל הקשור להליכים המשפטיים על מנת להתמודד עם טענות חברות הביטוח.

עו”ד סולברג הצליחה להשיג עבור לא מעט הורים פיצוי כספי שיהיה מעין נחמה עבור הסבל והמצוקות שנגרמו להם ולילדם.

אז גם אם אתם רק חושדים כי נגרם לילדכם נזק גופני כתוצאה מאונת דרכים אל תחששו, כל שעליכם לעשות הוא להגיע אלינו לייעוץ ראשוני שבו תוכלו לשמוע חוות דעת של מי שבאמת מבין עניין בנושא.

 

Green watch and dollar pack on a scales.Isolated on white background.3d rendered.

 

מחפש זכויות כלכליות לילדך בעל הצרכים המיוחדים ? לא הגיע הזמן ?

להורדת מדריך הזכויות הכלכליות במתנה כל הסודות שלא ידעת

לחץ כאן

אם הנושא מעניין אתכם ואתם סבורים שהוא יכול לעזור לחבר שלכם, שתפו אותו !

המידע באתר זה הוא כללי וראשוני בלבד ואינו מיועד בשום מקרה לשמש כיעוץ משפטי וכיוצ”ב ו/או כתחליף ליעוץ משפטי וכיוצ”ב לכל מקרה ונסיבותיו. הדברים נכונים למועד כתיבתם ונכונותם עלולה להשתנות מעת.