רשלנות רפואית ותביעות ילדים

עו”ד אודליה סולברג המתמחה בהגשת תביעות רשלנות רפואית ותביעות ילדים, צברה במהלך השנים ניסיון רב וידע מקצועי רב בכל מה שקשור לתביעות רשלנות רפואית ותביעות בילדים, לעו”ד סולברג ידע רב בכל הקשור להליכים הרפואיים והבטיחותיים השונים הנערכים במהלך התפתחות הילד ולהשלכות השונות שלהם, וכן ניסיון רב בתיעוד המידע הרפואי הנ”ל והפיכתו לתביעה משפטית.

עו”ד סולברג הצליחה להשיג עבור לא מעט הורים פיצוי כספי שיהיה מעין נחמה עבור הסבל והמצוקות שנגרמו להם ולילדם בשל הפגמים הבריאותיים, הכאבים הגופניים, בעיות חברתיות, נפשיות ועוד מהם הוא סובל.

אז גם אם אתם רק חושדים כי הרופא או כל אחר שגרם נזק לילדכם אל תחששו, כל שעליכם לעשות הוא להגיע אלינו לייעוץ ראשוני שבו תוכלו לשמוע חוות דעת של מי שבאמת מבין עניין בנושא רשלנות רפואית ותביעות ילדים.

 

balance of time and money. 3d

 

איך המשפחה שלך תרגיש כשתיפתר הבעיה ?

למידע נוסף מושגים במשפט ורפואה נזקי גוף

מחפש זכויות כלכליות לילדך בעל הצרכים המיוחדים ?

לא הגיע הזמן ? 

להורדת מדריך הזכויות הכלכליות במתנה כל הסודות שלא ידעת

לחץ כאן

 

אם הנושא מעניין אתכם ואתם סבורים שהוא יכול לעזור לחבר שלכם, שתפו אותו !

המידע באתר זה הוא כללי וראשוני בלבד ואינו מיועד בשום מקרה לשמש כיעוץ משפטי וכיוצ”ב ו/או כתחליף ליעוץ משפטי וכיוצ”ב לכל מקרה ונסיבותיו. הדברים נכונים למועד כתיבתם ונכונותם עלולה להשתנות מעת.

תביעות תאונות דרכים ילדים

הפיצוי שמשיג עורך דין תביעות תאונות דרכים ילדים בעבור נזקי גוף שנגרמו לילד במהלך תאונת דרכים הוא הכרחי מבחינת הילד הפצוע. כל ילד שנפגע בתאונה זכאי לקבל פיצויים על הכאב והסבל שנגרם לו דרך עו”ד תביעות תאונות דרכים ילדים, יחד עם תמיכה ועזרה של עורך דין תאונת דרכים ילדים בתקופת ההחלמה והטיפולים. הדרך הנכונה באמת להשיג את הפיצוי המלא לו הילד זכאי, היא להיעזר בשירותי עורך דין תביעות תאונות דרכים ילדים המתמחה בילדים, כאשר עורך דין תאונות דרכים הינו מומחה לנושא הגדול והמורכב של תאונות דרכים שגורמים לנזקי גוף בילדים.

להמשיך לקרוא

תביעות צד ג’ ילדים

הורים יקרים !

טיפים מקצועיים להתנהלות מול חברת הביטוח והמקום שבו קרה הנזק לילדכם : 

להלן מס. שאלות שיש להתמודד כבר עכשיו כאשר נאלצים ומבקשים לתבוע בתביעות צד ג’ מה שנקרא בז’רגון המקצועי תביעות צד שלישי ילדים נגד מוסדות ציבור וגופים עסקים :

להמשיך לקרוא

תביעות נזיקין ילדים

לעתים אנו נתקלים במקרים שהורים מצאו גופים זרים בקופסת השימורים ממנה אכל ילדם ובשל כך נגרם לו נזק גופני, או מקרים שמשחק שהם קנו לו גרם לילדם נזק בשל היותו משחק פגום

להמשיך לקרוא