אודות המשרד

עו"ד סולברגמשרד עו”ד סולברג הממוקם בבית אסיה בעיר תל אביב (מול בתי המשפט במרחק הליכה מהעיריה) הוא משרד עורכי דין בעל מומחיות בהדרכת זכויותיהם של ילדים נפגעים בתחום נזקי הגוף.

כידוע בתביעות נזיקין יש צורך אמיתי במומחיות שתעמוד לצידכם בשעת משבר כדי שתצליחו ותהיו זכאים לפיצויים.
תפישת העולם של המשרד דוגלת בכך שהלקוחות של המשרד הם ההורים החשובים ביותר שיש להקשיב לטענותיהם לפיצויים, גם אם בסופו שלי יום יסתבר שטענתם לא זיכתה אותם בפיצוי, עדין אין זה גורע כהוא זה מהלגיטימיות שבעצם הבקשה לקבלת סיוע ועזרה.

יעודו העיקרי של המשרד הוא לטפל ולייצג אנשים אשר נפגעו מנזקים גופים בתביעות פיצויים מול הרשויות והמוסדות השונים .

נכון להיום נמנים על לקוחותינו מעל ל 1,000 לקוחות שונים אשר נזקקו ונזקקים לשירותנו.

הישגיו של המשרד נמדדים ביכולות שלו להעמיק בכל מקרה ומקרה לגופו של עניין בהבנת הסיטואציה המשפטית בה מצוי הנפגע ובחיפוש כלים מקצועיים מועילים להגנה על זכויותיו.

המשרד מטפל במגוון נושאים שהמכנה המשותף שלהם הוא נזקי גוף של ילדים. המשרד נעזר במומחים רפואיים מן השורה הראשונה אשר מהווים נדבך נוסף בהערכת מצבו של הילד הנפגע טרם הגשת תביעה.

המשרד מטפל בתביעות נזקי גוף: רשלנות רפואית. תאונות דרכים, סיעוד ילדים עם צרכים מיוחדים, תאונות תלמידים וילדים, תביעות ביטוח חיים ובריאות, תאונות שטח וצד שלישי וכיוצ”ב

הלוגיקה של טיפול בתביעה מדברת על כך שכאשר אנחנו נפגעים בנזקי גוף יש מספר כלים מקצועיים מהותיים שחייבים להיות מלווים לפגיעה. חלקם עשויים לקדם אתנו להשגת מטרותינו וחלקם בשימוש לא נכון ומושכל עלולים לתקוע אותנו ובמצבים מסוימים אף למנוע מאתנו את הצלחתנו. תהליך של טיפול בתביעה מטרתו קודם כל לאתר את אותם כלים שעלולים לתוקע אותנו ואף עלולים להזיק לנו ולאחר מכן למצוא כלים מקצועיים אחרים מצמיחים במקומם.

טיפול בתביעה הוא תהליך שיש בו תוצאות, הווה אומר ממוקד בעשייה, בזמן הווה ולא בעבר. ובנוסף תהליך שבודק לאורך כל הטיפול בתביעה את התוצאות שמתקבלות לנוכח העשייה.

במסגרת הטיפול בתביעה אנחנו נשאל אתכם שאלות שיתמקדו במה שקרה לכם ובמה שחשוב לכם.
לסיכומו של דבר אחד הדברים המרכזיים שעושים בתהליך כזה של טיפול בתביעה הוא הסתכלות ומציאת פתרונות.
זאת אומרת, לא מדובר על תהליך של לדבר על אלא של עשייה.

למידע נוסף מושגים במשפט ורפואה נזקי גוף

טיפים אדל 19

 

מה בעצם הבעיה שעימה אתה מתמודד ? 

 

עו”ד אדליה סולברג היא בוגרת הקורס היוקרתי לרפואה למשפטנים באונ’ תל אביב 

עו”ד אדליה סולברג מנהלת את פורום זכויות כלכליות של ילדים עם צרכים מיוחדים והוריהם

באתרים LAWGUIDE ו NRG – לשאלות ובקשות הכנסו מכאן 

לדף המשרד בפייסבוק  הכנסו מכאן

לקבוצת ילדים – רשלנות רפואית נזקי גוף ותאונות דרכים בפייסבוק  הכנסו מכאן

  

אל תחשוב אפילו להפסיק לקרוא עד שתדע כיצד תוכל לדאוג לזכויות הכלכליות של ילדך בעל הצרכים המיוחדים לאורך חייו? תהנה משקט נפשי ובטחון כלכלי  כאשר לא תוכל לדאוג לו אישית, מבלי לחשוש מה יהיה עתידו, כאשר  אתה כהורה לא תוכל לטפל בו… שם???!!! 

 

Scales justice with coins and dollar sign on white. Judge, law, auction, business concept. 3d Render. Isolated white background.

מחפש זכויות כלכליות לילדך בעל הצרכים המיוחדים ?

להורדת מדריך הזכויות הכלכליות במתנה כל הסודות שלא ידעת

לחץ כאן

  

אם הנושא מעניין אתכם ואתם סבורים שהוא יכול לעזור לחבר שלכם, שתפו אותו !

המידע באתר זה הוא כללי וראשוני בלבד ואינו מיועד בשום מקרה לשמש כיעוץ משפטי וכיוצ”ב ו/או כתחליף ליעוץ משפטי וכיוצ”ב לכל מקרה ונסיבותיו. הדברים נכונים למועד כתיבתם ונכונותם עלולה להשתנות מעת.